Кошик
7 відгуків

Авторизований сервісний центр HYUNDAI POWER PRODUCTS

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Авторизований сервісний центр HYUNDAI POWER PRODUCTS забезпечує як гарантійний ремонт, так і після гарантійний ремонт та обслуговування.

Сервісний центр
Адреса: м. Київ, Святошинська, 20

Телефон:

(067) 314-12-37
(066) 903-21-58

Час роботи:

9:00 - 18:00 (по робочих днях)

Купуючи техніку HYUNDAI в офіційного диллера ви отримуєте максимальний сервіс

Гарантійний ремонт силової техніки Hyundai здійснюється тільки в авторизованих виробником сервісних центрах. Самостійний ремонт може привести до серйозної поломки обладнання і може становити загрозу для життя. Діагностику і ремонт техніки повинен виконувати тільки кваліфікований і спеціально навчений фахівець. Здається на діагностику та ремонт техніка повинна бути чистою і в повній заводській комплектації, з гарантійним талоном.

Гарантія не поширюється на механічні пошкодження продукції (подряпини, тріщини, відколи) та пошкодження, викликані впливами агресивного навколишнього середовища, потраплянням сторонніх предметів всередину виробу та вентиляційні решітки, пошкодження, що настали в результаті неправильного зберігання (корозія металу, залиття водою тощо); на несправності, викликані засмічення паливної і охолоджуючої систем; на швидкозношувані частини (фільтри, ремені, сальники, ущільнювачі, форсунки, шківи, пружини зчеплення, свічки запалювання, амортизатори, направляючі ролики, троси, ручні стартери, цанги, затискні патрони, знімні акумулятори, фільтруючі та запобіжні елементи, мастило, змінні пристосування, оснащення, ножі, бури тощо); а також на електричні кабелі з механічними та термічними ушкодженнями.

 

Відмова у безкоштовному гарантійному обслуговуванні буде зроблений у випадку, якщо пристрій експлуатувалося неправильно (з порушеннями інструкції з експлуатації) та перевантаженнями або не за своїм прямим призначенням, а також при нестабільності параметрів електромережі, які перевищують норми, встановлені ГОСТ 13109-87 "Норми якості електричної енергії в системах електропостачання загального призначення". Ознаками перевантаження вироби є розплавлення або зміна кольору деталей внаслідок впливу високої температури, одночасний вихід з ладу двох або більше вузлів агрегату, задирки на поверхнях циліндра або поршня, руйнування поршневих кілець, вкладишів шатунних. Також гарантія виробника не поширюється на блоки автоматичного запуску електростанцій (ATS) в наслідок неправильного підключення та експлуатації.

 

Вироби, які були розкриті і/або відремонтовані поза авторизованого сервісного центру знімаються з гарантійного обслуговування виробника. Сервіс-центр може відмовити в цьому випадку і в платному ремонті (на розсуд сервісних інженерів). Фірмова гарантія Hyundai знімається також у разі природного зносу обладнання (виробітку ресурсу) і несправностей, що виникли в результаті використання вироби для потреб, пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Вся техніка та обладнання Hyundai сертифіковане і відповідає всім необхідним міжнародним та українським стандартам якості та безпеки. Бензинові і дизельні двигуни є власною розробкою і виробляються за унікальними технологіями, про що є офіційний сертифікат справжності Hyundai Corporation. Виробник зі світовим ім'ям піклується про екологію навколишнього середовища і тому всі викиди відпрацьованих газів відповідають самим жорстким вимогам EPA і CE.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner