Кошик
7 відгуків

З функцією зварювання генератори

HYUNDAI POWER PRODUCTS є частиною корпорації Hyundai Corporation Holdings. Це підрозділ Hyundai зробив перші кроки 2007 року з портативних електрогенераторів і електроінструментів.

У міру розвитку бізнесу були розширені сфери застосування — введені такі нові групи товарів, як компресорна та садова техніка, ручний інструмент і автотовари, що мають сильну синергію з іміджем торгової марки Hyundai.

2019 року вперше для ринку України було поставлено легку будівельну техніку, особливістю якої є розроблені спеціально для використання в особливо важких умовах роботи елементи двигуна та вібраційних частин.

Характерною рисою всіх товарів HYUNDAI POWER PRODUCTS є чудова якість і гарантоване сервісне обслуговування, а також ідеальне співвідношення ціни та якості, що робить ці товари привабливими для кінцевого споживача, а дистриб'юторська політика компанії так само робить їх цікавими для всіх ланок збуту.

Сварочные генераторы

Зварювальні генератори

Для виконання зварювальних робіт потрібне джерело енергії. Використання для цих цілей побутової електромережі є далеко не найправильнішим рішенням, оскільки зварювання споживає багато електроенергії, і, відповідно, перевантажує мережу.

Грамотне рішення в цьому разі — купити зварювальний генератор, що працює на бензині або дизельному паливі. Якщо на місці проведення зварювальних робіт немає електромережі взагалі, то генератор не тільки дасть змогу проводити зварювання й підтримувати водночас безперебійне живлення, але й сам стане джерелом струму для заміського будинку, дачі або іншого об'єкта.

Зварювальний генератор із бензиновим або дизельним двигуном внутрішнього згоряння — це обладнання, призначене слугувати автономним джерелом живлення для ручного дугового зварювання. Завдяки тому, що цей пристрій може працювати не тільки як зварювальний генератор, він є незамінним помічником у господарстві, особливо там, де є проблеми з електромережею або він не є зовсім.

У найпростішому розумінні зварювальний генератор являє собою пристрій, що складається з двигуна внутрішнього згоряння (бензинового, дизельного, газового) і генератора струму. Спалюючи паливо, двигун приводить у рух якір генератора, унаслідок чого той і виробляє електроенергію. Відмінність зварювального генератора від звичайного полягає в тому, що другий не може бути використаний для виконання зварювальних робіт без спеціального перетворювача (трансформатора). Перший же прилад відразу виробляє потрібні для ручного дугового зварювання струм і напруження. Зварювальні генератори використовуються для електродугового ручного зварювання звичайними зварювальними електродами. У разі потреби це обладнання можна використовувати для зварювання напівавтоматом або для забирання автоматичних параметрів.

Сьогодні на ринку електрообладнання можна знайти велику кількість різних моделей зварювальних бензогенераторів і дизельгенераторів. Між собою пристрої вирізняються потужністю та функціональністю. Для того, щоб придбати потрібну за всіма параметрами техніку, важливо грамотно підійти до вибору та вивчити особливості представлених моделей.

Основні відмінності моделей зварювальних генераторів

 1. Тип використовуваного палива:

  Модель, яка як паливо використовує бензин, стане ідеальним вибором для нетривалих зварювальних робіт невеликого об'єму. Бензогенератори коштують дешевше дизельних агрегатів, але поступаються їм за потужністю й експлуатаційними характеристиками. Простіше кажучи: якщо варити потрібно не часто та не багато, то краще підійде бензинова модель. Якщо потрібно регулярно виконувати великі обсяги робіт або живити відразу кілька зварювальних постів, треба, звичайно ж, придбати дизельгенератор.

 2. За технічними характеристиками:

  • інверторні генератори;
  • з випрямлячем;
  • трансформаторні.

  Якщо потрібне дугове зварювання високої якості, то інверторна модель для цього підійде якнайкраще. Головна особливість таких пристроїв полягає у використанні в них електронної схеми на транзиссторах або високочастотних тирисаторах. Ця схема дає змогу задавати дуже точні параметри зварювальних параметрів. Таке обладнання зазвичай вирізняється компактними габаритами та невеликою вагою, але має вищу вартість.  Зварювальні бензинові генератори або дизельні зварювальні генератори з випрямлячем чудово справляються із завданням зварювання виробів і заготівок із неіржавкої сталі. Особливість генераторів із випрямлячем полягає у виробленні постійного, а не змінного зварювального струму.

  Трансформаторні моделі бензогенераторів і дизельгенераторів виробляють змінний струм і є найдоступнішими за ціною. Крім того, вони ще й вельми прості в експлуатації. У побуті, а також для тих зварювальних робіт, які не пов'язані з високими вимогами до якості швів, трансформаторна модель стане ідеальним вибором.

 3. За кількістю вироблюваного струму:

  • професійні (понад 300 А);
  • напівпрофесійні (від 200 до 300 А);
  • побутові (менш ніж 200 А).
 4. За способом під'єднання:

  • однопостові зварювальні генератори;
  • однопостові генератори з додатковим джерелом енергії;
  • багатопостові моделі.
 5. Габарити та транспортабельність. Можна знайти досить компактні моделі (це переважно бензогенератори), що вирізняються невеликою вагою та невисокою потужністю. Також є в продажу пристрою високопотужні та великогабаритні (найчастіше дизельгенератори).

Перераховані вище параметри є основними для зварювальних генераторів, але не єдиними, якими можна користуватися, вибираючи відповідну модель. Купуючи дизельний або бензиновий генератор, бажано також звертати увагу на механізм запуску приладу: ручний або електричний. Найбільше значення цей параметр має, якщо зварювальний генератор купується для роботи за низької температури повітря.

Також важливо звернути увагу на тривалість автономної роботи, витрату палива на годину та шумність генератора в процесі його експлуатації.

Вибираючи зварювальний генератор, крім усього іншого, потрібно й не забути врахувати вихідну потужність, необхідну для під'єднання зварювального апарату. Адже вона має бути достатньою для того, щоб уникнути можливих перевантажень у роботі. Найпростіший метод для розрахунку необхідної вихідної потужності: діаметр використовуваного електрода в міліметрах необхідно помножено на 2. 
Приклад: Для діаметра електрода 5,6 мм потужність генераторної установки буде 11,2 Квт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner