Кошик
7 відгуків

Дизельні генератори KARJEN


Компанія Karadeniz Makine була заснована в 1979 році і почала виробляти легкі будівельні машини в 1984 році. З часом вона стала однією з постійних компаній галузі завдяки якості продукції та інноваційному розумінню менеджменту.

Сьогодні наша компанія, продовжуючи свою діяльність з майже 100 дилерами в Туреччині, зайняла своє місце на ринку під брендом KARJEN Generator в області виробництва.

KARJEN Generator експортує свою продукцію як на внутрішній ринок, так і в багато країн Європи, Африки, Азії та Близького Сходу.

У виробництві генераторів, що приводяться в дію двигунами внутрішнього згоряння, стратегія, що приймає інноваційні та вітчизняні технології в якості основних посилань в контексті національної технологічної спрямованості Туреччини, є найважливішою опорою на шляху, який веде KARJEN Generator до мети стати однією з провідних компаній галузі.

Компанія KARJEN прагне зайняти своє місце серед лідерів галузі в Туреччині та в усьому світі, спираючись на своє бачення, щоб досягти позиції, що направляє поточний розвиток генераторних технологій, з вітчизняною технологією, що є основою для всіх послуг.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner